Відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей

      У 1976 році вперше в Україні для лікування та догляду за недоношеними дітьми на другому етапі було організовано та відкрито відділення виходжування недоношених дітей. Завідувала відділенням Казакова Ніна Устимівна.

    У 2010 році було змінено назву відділення в зв'язку з використовуваними сучасними технологіями виходжування глибоко недоношених дітей. Відділення є структурним підрозділом НДСЛ «ОХМАТДИТ» та входить в структуру Неонатологічного центру лікарні. Щорічно у відділенні отримують високоспеціалізовану лікувально-діагностичну, реабілітаційну допомогу 300 дітей, що народилися в терміні 24-37 тижнів. Діти до нас надходять з усіх регіонів України.

                Накопичений багатий багаторічний науково-практичний досвід, спадкоємність в роботі, унікальні умови поєднання інтенсивного лікування та виходжування, перинатального догляду за методом «Кенгуру», катамнестичного спостереження за виписаними дітьми, забезпечують хороші результати лікування, спостереження та реабілітації недоношених дітей.

            Відділення розраховане на 25 ліжок сумісного перебування матері та дитини, оснащене сучасним неонатальним обладнанням. Забезпечує роботу великий професійний колектив: 5 лікарів-неонатологів, лікар-невролог, 25 медичних сестер, укомплектований штат молодшого медичного персоналу. Співробітники постійно підвищують свій професійний рівень, стажувалися в провідних клініках Америки, Канади, Японії, Німеччини, Італії, Польщі. Завідує відділенням Орлова Т.О.

  Направления деятельности:

  • Лікувально-діагностичне
  • Консультативний
  • Науково-методичне
  • Санітарно-просвітнє
  • Рання реабілітація
  • Перинатальний розвиває догляд за методом «Кенгуру»
  • Катамнестичне

          Ми надаємо допомогу недоношеним дітям з вродженою та набутою патологією всіх органів і систем, із залученням необхідних спеціалістів нашої багатопрофільної лікарні і, при необхідності, фахівців науково-дослідних інститутів, співробітників кафедр Національного медичного університету ім. акад. А.А. Богомольця та Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

                 Такий підхід до організації забезпечує своєчасну, доступну, безпечну, спеціалізовану, якісну медичну допомогу і веде до зниження смертності, захворюваності, інвалідизації, підвищує якість життя самих маленьких громадян України.

             Вперше в нашій країні, в умовах нашого відділення виходжування недоношених дітей, була проведена операція лазерного лікування ретинопатії недоношених дітей, проводиться діагностика, клініко-офтальмологічний моніторинг ретинопатії недоношених дітей; організовані місця для проведення неагресивної дихальної підтримки n-СРАР; впроваджена модель перинатального розвиваючого догляду за методу «Кенгуру», що дозволяє наблизити сім'ю до догляду за недоношеною дитиною. Успішно впроваджується метод краніо-сакральної терапії. Спільно з кафедрою неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика розроблено і впроваджено протоколи та методичні рекомендації з профілактики та лікування інфекцій новонароджених дітей, ранньої анемії, інфузійної терапії. Накопичено багатий практичний досвід по вигодовуванню недоношених дітей, розвиває догляду. Проводиться скринінг слухової функції.

         Ми завжди готові надати вам професійну допомогу в справі лікування та виходжування глибоко недоношених дітей.

Неонатологический центр

logo.jpg

Материалы для скачивания